Центр дітей та юнацтва Соледарської міської ради Донецької області

23 квіт. 2018

Обласні змагання з повітряних зміїв

21 квітня 2018 року в м. Слов’янськ відбувся обласний етап Всеукраїнських відкритих змагань учнівської молоді з повітряних зміїв.
16 квіт. 2018

Другий тиждень весняних канікул

Перший тиждень весняних канікул не залишив байдужим жодного вихованця ЦДЮ, тому керівники гуртків продовжили робити відпочинок дітей яскравим та незабутнім.
11 квіт. 2018

День визволення в'язнів фашистських таборів

11 квітня - це не звичайний день, а день омитий сльозами та радощами, адже саме сьогодні відзначається Міжнародний день визволення в’язнів фашистських таборів.
7 квіт. 2018

Перший тиждень весняних канікул

Нарешті завершилась затяжна зима й вийшло весняне тепле сонечко. Діти так чекали цього, адже нарешті настали весняні канікули.
12 бер. 2018

Міський конкурс читців поезії Т.Г. Шевченка "Добре і щире Тарасове слово"

12 березня о 14.00 Центр дітей та юнацтва Соледарської міської ради Донецької області провів конкурс читців поезії Великого Кобзаря «Добре і щире Тарасове слово» серед шкіл громади та ЦДЮ.
6 січ. 2018

Зимові канікули

Зимові канікули - це чарівний час. Для того, щоб вони пройшли весело і цікаво педагогами Центру було проведено ряд заходів.
28 груд. 2017

Новорічна казка

28 грудня в Центрі дітей та юнацтва відбулося святкове дійство "Новорічна казка"
26 груд. 2017

Міська ялинка запалює вогні

26 грудня о 14.00 на стадіоні «Соляник» Центр дітей та юнацтва Соледарської міської ради Донецької області відкрив головну ялинку Соледарської об’єднаної територіальної громади.
19 груд. 2017

Свято до дня Святого Миколая "Миколая зустрічаймо в цей святковий час"

Ні для кого не секрет, що кожного року, уранці 19 грудня усі слухняні дітки прокидаються і відразу заглядають під свої подушки аби знайти там не монетку від Зубної Феї, а подарунок від Святого Миколая, адже усі чекають на чудеса.
8 груд. 2017

Тиждень правових знань

З 04.12.2017 по 08.12.2017 в Центрі дітей та юнацтва проходив тиждень правових знань