Центр дітей та юнацтва Соледарської міської ради Донецької області

12 черв. 2019

Літні зустрічі в ЦДЮ

12 червня 2019 року школярі Міньківкого НВК відвідали Центр дітей та юнацтва Соледарської міської ради.
10 черв. 2019

Фестиваль повітряних зміїв

8 червня у селі Пришиб Слав’янського району відбувся фестиваль повітряних зміїв. Захід відбувся на честь льотчиків, загиблих у розвідувальному літаку ЗСУ, збитому 6 червня 2014 року під час бойового завдання.
20 квіт. 2019

Вихованці Соледарського ЦДЮ стали срібними призерами обласного етапу Всеукраїнських змагань з повітряних зміїв

20 квітня 2019 року у м.Словˈянську відбувся обласний етап Всеукраїнських відкритих заходів учнівської молоді з повітряних зміїв.
19 квіт. 2019

Всеукраїнський тиждень громадського здоров'я.

З 15 квітня по 20 квітня в Центрі дітей та юнацтва було проведено Всеукраїнський тиждень громадського здоров’я.
24 бер. 2019

Вихованці ЦДЮ учасники обласних змаганнь з авіамодельного спорту Кубку «Pіnk Flight».

22 бер. 2019

Акція "Твоє здоров’я в твоїх руках ".

22 березня 2019 року вихованцями Соледарського Центру дітей та юнацтва та учнями Соледарської ЗОШ №13 була проведена благодійна акція "Твоє здоров’я в твоїх руках ".
15 лют. 2019

Свято "Стрітення"

З метою ознайомлення і розширення знань дітей про святкування свята Стрітення в Україні, виховання любові і бережливого ставлення до природи, поваги до звичаїв свого народу в Соледарському Центрі дітей та юнацтва пройшло свято – Стрітення.
14 лют. 2019

Виховний захід "Ціна чужої війни"

З метою збереження національної пам’яті, консолідації та розвитку національної свідомості, формування патріотичних почуттів дітей в Центрі дітей та юнацтва був проведений виховний захід «Ціна чужої війни : до 30-річчя з дня виведення радянських військ з Афганістану.»
7 лют. 2019

Відбірковий етап Всеукраїнського фестивалю дитячої художньої творчості "Єдина родина"

З усіх куточків співучої, багатої талантами Соледарської громади зібралися юні дарування.
5 січ. 2019

Виховні заходи під час зимових канікул

Для того, щоб пора відпочинку була більш різноманітною, цікавою та корисною для наших вихованців, в Центрі під час зимових канікул проводилися різноманітні виховні заходи.