Соледарський Центр дітей та юнацтва

Новости: 49

Новорічне свято

28 грудня в Центрі дітей та юнацтва, було проведено виховний захід «Новорічна казка - перезавантаження».
29.10.2018

Проведення заходів з нагоди відзначення 74 – ї річниці вигнання нацистів з України

З метою сприяння пробудження національної свідомості, гордості за здійснений подвиг, бажання вивчати історію, в Центрі дітей та юнацтва були проведені заходи: 26 жовтня 2018 року урок пам’яті «Героїв імена у пам’яті народу» ; 29 жовтня 2018 року перегляд відео історій «Українці в лавах Об’єднаних націй перемогли агресора ».
16.10.2018

Нетрадиційне заняття гуртка "New Style"

Керівник гуртка «New Style» та його вихованці 16 жовтня вирішили провести нетрадиційне заняття на свіжому повітрі.

Майстер клас "Янгол-охоронець"

До Дня захисника України було проведено майстер клас, в ході якого, діти підготували поробки воїнам.

Інтелектуально - розважальний квест "Знавці природи"

27 вересня в Центрі дітей та юнацтва проходив інтелектуально-розважальний квест «Знавці природи» спрямований на привертання уваги дітей до проблем екології.
19.09.2018

Свято початку навчального року "Раді зустрічі"

Традиційно в середині вересня гостинно відкриває двері позашкільний заклад міста. Так сталося і цього річ, а саме 19 вересня в Центрі дітей та юнацтва Соледарської міської ради відбулося свято «Раді зустрічі», на яке завітали всі бажаючи займатися в гуртках.
25.06.2018

Вихованці гуртка "Конструювання повітряних зміїв" в гостях у авіаклубу "Чайка"

23 червня 2018 року виповнилося 15 років авіаційному клубу «Чайка» м. Слов’янська. На святкування були запрошені і вихованці гуртка «Конструювання повітряних зміїв» Центру дітей та юнацтва Соледарської міської ради Донецької області.

Літній відпочинковий табір "Капітошки"

Ось і підійшов к кінцю дитячий відпочинок у таборі «Капітошки», діти трохи засмучені, та все одно знають, що попереду їх чекає сонячне літо, море, ліси, подорожі з батьками.
11.06.2018

Літній відпочинковий табір "Капітошки"

З 29 травня на території ЦДЮ для дітей діє літній відпочинковий табір «Капітошки».
02.06.2018

Щорічний фестиваль повітряних зміїв

2 червня 2018 року був проведений щорічний фестиваль повітряних зміїв, присвячений трагічній події, підбиття бойовиками літака Ан-30Б. Запрошення на який отримали і вихованці гуртка «Конструювання повітряних зміїв» Центру дітей та юнацтва Соледарської міської ради Донецької області.