Соледарський Центр дітей та юнацтва

Новости: 49
12.06.2019

Літні зустрічі в ЦДЮ

12 червня 2019 року школярі Міньківкого НВК відвідали Центр дітей та юнацтва Соледарської міської ради.

Фестиваль повітряних зміїв

8 червня у селі Пришиб Слав’янського району відбувся фестиваль повітряних зміїв. Захід відбувся на честь льотчиків, загиблих у розвідувальному літаку ЗСУ, збитому 6 червня 2014 року під час бойового завдання.
20.04.2019

Вихованці Соледарського ЦДЮ стали срібними призерами обласного етапу Всеукраїнських змагань з повітряних зміїв

20 квітня 2019 року у м.Словˈянську відбувся обласний етап Всеукраїнських відкритих заходів учнівської молоді з повітряних зміїв.

Всеукраїнський тиждень громадського здоров'я.

З 15 квітня по 20 квітня в Центрі дітей та юнацтва було проведено Всеукраїнський тиждень громадського здоров’я.
24.03.2019

Вихованці ЦДЮ учасники обласних змаганнь з авіамодельного спорту Кубку «Pіnk Flight».

Акція "Твоє здоров’я в твоїх руках ".

22 березня 2019 року вихованцями Соледарського Центру дітей та юнацтва та учнями Соледарської ЗОШ №13 була проведена благодійна акція "Твоє здоров’я в твоїх руках ".

Свято "Стрітення"

З метою ознайомлення і розширення знань дітей про святкування свята Стрітення в Україні, виховання любові і бережливого ставлення до природи, поваги до звичаїв свого народу в Соледарському Центрі дітей та юнацтва пройшло свято – Стрітення.

Виховний захід "Ціна чужої війни"

З метою збереження національної пам’яті, консолідації та розвитку національної свідомості, формування патріотичних почуттів дітей в Центрі дітей та юнацтва був проведений виховний захід «Ціна чужої війни : до 30-річчя з дня виведення радянських військ з Афганістану.»
07.02.2019

Відбірковий етап Всеукраїнського фестивалю дитячої художньої творчості "Єдина родина"

З усіх куточків співучої, багатої талантами Соледарської громади зібралися юні дарування.
05.01.2019

Виховні заходи під час зимових канікул

Для того, щоб пора відпочинку була більш різноманітною, цікавою та корисною для наших вихованців, в Центрі під час зимових канікул проводилися різноманітні виховні заходи.