Центр дітей та юнацтва Соледарської міської ради Донецької області

   

News

News: 49
Dec 27, 2019

Новорічне свято

27 грудня Центр дітей та юнацтва організував новорічну програму для вихованців гуртків та дітей, які відвідують Інклюзивно-ресурсний центр.
Dec 4, 2019

Святкова програма "Теплотою зігріваючи серця"

Щороку 3–го грудня весь світ відзначає День людей з інвалідністю. У цей день Центром дітей та юнацтва була проведена святкова програма «Теплотою зігріваючи серця» для дітей з особливими потребами.
Nov 25, 2019

22 листопада в Центрі дітей та юнацтва пройшли уроки-реквієм «Запалимо свічку пам’яті »

Кожну четверту суботу листопада Україна та весь світ згадують мільйони жертв Голодомору-геноциду 1932-1933рр.
Nov 22, 2019

Гра "Знай права свої дитино!"

20 листопада весь цивілізований світ відзначав свято – День дитини. Саме у цей день культорганізатор Центру дітей та юнацтва Кривець І.І. підготувала та провела гру «Знай права свої дитино!» з вихованцями гуртку «Орігамі» на базі ЗОШ№13.
Nov 18, 2019

Тиждень безпеки дорожнього руху

З метою формування уявлення гуртківців про безпеку дорожнього руху, культури поведінки на вулицях міста та свідомого ставлення до виконання правил дорожнього руху з11 по 17 листопада в Центрі дітей та юнацтва пройшов «Тиждень безпеки дорожнього руху».
Oct 21, 2019

Осінні канікули 2019

Осінні канікули – це пора, на яку очікує кожен школяр, адже це перша можливість відпочити у навчальному році. Це всього тиждень, але його слід провести цікаво й корисно, не просиджуючи усі канікули перед телевізором чи комп’ютером.
Oct 10, 2019

Майстер клас до Дня Захисника

В переддень свята Дня захисника Вітчизни 10 жовтня 2019 року в Соледарській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 13 з поглибленим вивченням англійської мови пройшов виховний захід «Захиснику України».
Sep 20, 2019

Інтелектуальний турнір «Знання правил – запорука безпеки »

19 вересня в Центрі дітей та юнацтва в рамках місячника «Увага! Діти на дорозі!» проходив інтелектуальний турнір «Знання правил – запорука безпеки ».
Sep 17, 2019

Свято початку навчального року «Ласкаво просимо у світ творчості»

17 вересня в Центрі дітей та юнацтва Соледарської міської ради відбулося свято початку навчального року «Ласкаво просимо у світ творчості», на яке були запрошені учні Соледарської ЗОШ№13.
Aug 15, 2019

Центр дітей та юнацтва оголошує набір дітей у гуртки!

Якщо ви хочете, щоб ваша дитина була всебічно розвинута та розкрила весь свій потенціал,тоді вам до нас! Наш професійний та дружній пед.колектив з задоволенням допоможе вашим дітям розвинути усі їх таланти у різних напрямках.