Центр дітей та юнацтва Соледарської міської ради Донецької області

   

Нацонально-патріотичне виховання

 

          День Незалежності

   В ці серпневі дні Україна відзначила два свої державні свята День Прапору та день Незалежності.

         В Соледарському Центрі дітей та юнацтва було проведено ряд заходів: виставка дитячих малюнків «З Україною в серці» та виставка  поробок «Ми діти твої, Україно!», які дали змогу зрозуміти наскільки вихованці люблять свою країну, з гордістю відносять себе до української нації та нащадків славетних козаків.

         

 

День партизанської слави

З нагоди свята Дня партизанської слави Соледарським Центром дітей та юнацтва в міській бібліотеці – філіалі № 7 було проведене міське свято. Присутні мали змогу висловити подяку і шану всім захисникам Батьківщини, які в роки Другої світової війни внесли свій вклад у велику Перемогу.

 

Бабин Яр

    Тема трагедії Бабиного Яру сьогодні дуже актуальна, оскільки вона тісно пов’язана з питаннями патріотизму, боротьби з насиллям,  самопожертви в ім’я високої ідеї, єдності нації, її політичної свідомості.

    В Соледарському Центрі дітей та юнацтва було проведено ряд заходів,  присвячених пам'яті трагедії Бабиного Яру та «бабиних ярів» України.

 

День захисника України

      З 10 по 13 жовтня в Соледарському Центрі дітей та юнацтва проходили заходи з нагоди відзначення Дня захисника України, метою яких є виховання української молоді в дусі військових традицій Українського народу, формування патріотичної свідомості, формування і розвиток мотивації, спрямованої на підготовку до захисту держави.

 

 

День Гідності та Свободи

В українському календарі з’явився ще один пам’ятний день –

21 листопада – День Гідності та Свободи, у який вшановують громадянський подвиг, патріотизм і мужність людей, що виступили на захист прав і свобод людини, національних інтересів нашої держави.

         В Соледарському Центрі дітей та юнацтва вихованці на чолі з керівниками гуртків не залишилися осторонь цього дня.

21 листопада був проведений захід «Хоробрі серця» на який були запрошені воїни учасники АТО.