Центр дітей та юнацтва Соледарської міської ради Донецької області

27 груд. 2019

Новорічне свято

27 грудня Центр дітей та юнацтва організував новорічну програму для вихованців гуртків та дітей, які відвідують Інклюзивно-ресурсний центр.
4 груд. 2019

Святкова програма "Теплотою зігріваючи серця"

Щороку 3–го грудня весь світ відзначає День людей з інвалідністю. У цей день Центром дітей та юнацтва була проведена святкова програма «Теплотою зігріваючи серця» для дітей з особливими потребами.
25 лист. 2019

22 листопада в Центрі дітей та юнацтва пройшли уроки-реквієм «Запалимо свічку пам’яті »

Кожну четверту суботу листопада Україна та весь світ згадують мільйони жертв Голодомору-геноциду 1932-1933рр.
22 лист. 2019

Гра "Знай права свої дитино!"

20 листопада весь цивілізований світ відзначав свято – День дитини. Саме у цей день культорганізатор Центру дітей та юнацтва Кривець І.І. підготувала та провела гру «Знай права свої дитино!» з вихованцями гуртку «Орігамі» на базі ЗОШ№13.
18 лист. 2019

Тиждень безпеки дорожнього руху

З метою формування уявлення гуртківців про безпеку дорожнього руху, культури поведінки на вулицях міста та свідомого ставлення до виконання правил дорожнього руху з11 по 17 листопада в Центрі дітей та юнацтва пройшов «Тиждень безпеки дорожнього руху».
21 жовт. 2019

Осінні канікули 2019

Осінні канікули – це пора, на яку очікує кожен школяр, адже це перша можливість відпочити у навчальному році. Це всього тиждень, але його слід провести цікаво й корисно, не просиджуючи усі канікули перед телевізором чи комп’ютером.
10 жовт. 2019

Майстер клас до Дня Захисника

В переддень свята Дня захисника Вітчизни 10 жовтня 2019 року в Соледарській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 13 з поглибленим вивченням англійської мови пройшов виховний захід «Захиснику України».
20 вер. 2019

Інтелектуальний турнір «Знання правил – запорука безпеки »

19 вересня в Центрі дітей та юнацтва в рамках місячника «Увага! Діти на дорозі!» проходив інтелектуальний турнір «Знання правил – запорука безпеки ».
17 вер. 2019

Свято початку навчального року «Ласкаво просимо у світ творчості»

17 вересня в Центрі дітей та юнацтва Соледарської міської ради відбулося свято початку навчального року «Ласкаво просимо у світ творчості», на яке були запрошені учні Соледарської ЗОШ№13.
15 серп. 2019

Центр дітей та юнацтва оголошує набір дітей у гуртки!

Якщо ви хочете, щоб ваша дитина була всебічно розвинута та розкрила весь свій потенціал,тоді вам до нас! Наш професійний та дружній пед.колектив з задоволенням допоможе вашим дітям розвинути усі їх таланти у різних напрямках.